Peugeot 407: kilometer teller

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Diesel, Transmissie: Automaat, Motorcode: RHR, Motorinhoud (cc): 2

Moeten komende week een 407 ( rijdend) afleveren 950km verderop met een kilometerstand van 99997, en de nieuwe eigenaar wil zelf de 100.000 volmaken, iemand een idee hoe deze afstand te overbruggen zonder dat de kilometer stand verandert?

Geplaatst door

mecano ltd

2.420 km

al 18 jaar lid

Reacties

Wat dacht u op een trailer ?
Tja, lastig andere teller? stekker loshalen zal wel niet gaan. Heb dat ooit met een auto moeten doen en er was voor geen meter mee te rijden.
Highway 28.395 km Reageer
Bedankt voor de reactie's, een trailer is een optie, het grootste probleem in Nieuw Zeeland is je moet 2 keer met de ferry en dat is niet goedkoop, en een andere teller lukt ook niet, want de bsi geeft de hoogste stand direct door aan de teller. Denk dat ik de voorste ABS stekkers los haal om daarna de foutcode's te deleten.
mecano ltd Topicstarter 2.420 km Reageer
Dan zou ik alle 4 sensoren ontkoppelen .
Zie net in het elektrisch schema dat ook de achterwielen voor signalen zorgen .
Iedereen bedankt voor het meedenken, alle 4 ABS stekkers los gekoppeld en daarna afgeleverd op het noorder eiland, klant tevreden en wij ook.
mecano ltd Topicstarter 2.420 km Reageer
U bedankt voor de feedback .

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 407 of stel zelf een nieuwe vraag.