Peugeot 207: Knipper signaal links snel rechts normaal

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

hallo,

Bij een Peugeot 207 gaat bij het inschakelen knipperlicht links ,het klikgeluid snel, rechts normaal.
Lampjes verplaatst van links naar rechts. Heeft niet geholpen.
Lampjes doen het allemaal.
Ben op zoek gegaan naar een relais maar niets kunnen vinden, het geluid zelf komt weg bij het mechaniek achter het stuur en waarschijnlijk gemaakt door een luidspreker.

Wie heeft een oplossing voor dit probleem

Geplaatst door

roko10232

745 km

al 20 jaar lid

Reacties

Zit er toevallig een trekhaak onder de auto? Zo ja, dan zit de oorzaak mogelijk in de stekkerdoos of bedrading hiervan.

hans4074

28.090 km

Hallo,

Nee dit is niet het geval.

roko10232Topicstarter

745 km

recent een keer een lampje vervangen met een verkeerd wattage ?
Ze doen het echt allemaal ?

kaleido 1

158.480 km

Hallo,

Ze doen het allemaal, en er is geen lampje vervangen.

roko10232Topicstarter

745 km

Je massa op je linker achterlicht hoogst waarschijnlijk ingebrand of weerstand.
Controleer de stekker en de fitting goed.
anders het is nu donker zet je gewone verlichting aan en kijk of de achter lichten van gewone verlichting gelijk Brand links rechts.
succes gr jw

j@n-willem

3.440 km

En als je het knipperlicht er bij aan zet , en het wordt 1 knipperende kerstboom , weet je het zeker.

kaleido 1

158.480 km

Heb net buiten gekeken in het donker,
Verlichting aan en brand normaal niets geks te zien.
Ook heb ik de knipperlichten geprobeerd met de verlichting aan, ook dan is er niets bijzonders te zien,

roko10232Topicstarter

745 km

Dus...probleem opgelost?

Hans4040

123.030 km

Nee, helaas niet. De richtingaanwijzer blijft snel knipper aan 1 kant.

roko10232Topicstarter

745 km

Je zeker dat je buiten spiegel knipperlicht ook doet?
Wel beetje vreemd....
gr jw

j@n-willem

3.440 km

Volgens mij is de aansturing van het knipperlicht een computer(bsi) gebeuren.Ik heb het eerder gezien,de systeemluidspreker geeft een versneld knippergeluid,terwijl de lampen wel normaal knipperen,dat was ten teken dat er een aanhanger gekoppeld zat,maar of dit goed of fout was,weet ik niet.Ik denk dat er bij de dealer wel iets uit te lezen valt mbt het versneld knipperen,het geeft een fout aan en die is te herleiden,zou ik zo denken.

Misschien eens gewoon een andere lamp er in schroeven.

conradus

5.330 km

Even voor de duidelijkheid, de richtingaanwijzers links knipperen sneller dan rechts,
Het geluid binnen tikt bij inschakelen links ook sneller als dan bij rechts.
Ga deze week eerst de lampjes allemaal wisselen voor nieuwe.
Als dit niet helpt gaan we alle stekkerverbindingen betreft de verlichting loshalen, en controleren op slechte contacten.

roko10232Topicstarter

745 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.