Peugeot 306: Kofferbak apart aansturen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994

Hallo beste mensen, ik had een week geleden een universele ontvanger erin gebouwd. Nou heeft het dingetje als extra om de kofferbak apart aan te sturen. Alleen ik niet weet welke ik moet hebben om kofferbak aan te sturen. Wie weet welke draad ik moet pakken op bestaande cv module van mijn auto (306 S16 '94). Alvast bedankt voor jullie hulp.

Geplaatst door

ak73

3.890 km

al 21 jaar lid

Reacties

Ik weet niet of je er wat aan hebt maar in 1997 gaan draadnr 6216 en 6206naar de koffer.

j.romijn

2.965 km

O.k bedankt voor uw hulp maar hoe kan ik aan draadnummers zien welke draden het zijn?

ak73Topicstarter

3.890 km

Staat op de draad.

205GTiGriffe

3.880 km

Bedankt voor jullie hulp. Welke van de twee moet ik dan pakken? op mijn ontvanger is er een draad voor de kofferbak.

ak73Topicstarter

3.890 km

Hoi Kim als het klopt gaat dr.nr.6206 naar de bestaande besturingsmodule en heet daar dr.nr.620 die zou ik proberen.

j.romijn

2.965 km

Kim even niet goed nagedacht dr.nr.620 bij de besturingsmodule is het niet want die is voor alle motoren je moet 6206 eigenlijk bij het kofferslot doorknippen de draad naar voren isoleren en aan het korte stukje de draad van je nieuwe module.

j.romijn

2.965 km

Bedankt dat u het meldt, ik ben nog niet bezig geweest. Ik wacht op vervanging van ontvanger, bedankt voor jullie goede hulp.

ak73Topicstarter

3.890 km

John laatste vraag: waar ziet die bedrading in de kofferklep zelf of...? Bedankt.

ak73Topicstarter

3.890 km

Als je geen elektrische kofferdekselbediening had zal je het vanaf de bedieningsunit zelf moeten leggen naar je kofferdeksel.

j.romijn

2.965 km

Sorry ik ben onduidelijk geweest, ik bedoel waar zit de motor. Gelukkig heb ik het al gevonden het zit in de kofferklep zelf. Dus ik ga vanuit dat daar ook draad 6206 zit:). Nu nog uitzoeken hoe de draden lopen vanuit de cv module onder de achterbank:). Bedankt.

ak73Topicstarter

3.890 km

Bedankt John.
Nee het lukt niet; de ontvanger geeft maar 0,6V terwijl het pompje op 12V werkt. Maarja tenminste geprobeerd.

ak73Topicstarter

3.890 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.