Beste collega's we hebben hier een Peugeot 307 sw 2.0 hdi pack
Bouwjaar eerste maand 2003.
Deze auto heeft het probleem dat de accu binnen 3 dagen leeg is.
Als we een lampje tussen een pool en een klem zetten dan brand het lampje pulzerend.
Als we zekering 11 er uit trekken is het lampje uit (Auto-radio, multifunctionele display, stuurkolom-schakelaars, automatische transmissie).
Dit is wel een handgeschakelde auto.
De auto heeft een trekhaak maar deze is orgineel en goed aan gesloten ook geen vocht in de stekkerdoos.
Weet een van jullie raad.
Zoiets ja of iets anders. Zet even een ampere meter in serie met de accu en dan een voor een wat dingen loshalen. Navigatie ? Het moet achter die zekering 11 zitten dus zo lastig zal het niet zijn.
Je zal moeten weten of je BSI in rust stand gaat, als er stroom blijft circuleren gaat hij niet in rust stand.Met de amp meter in serie zoals Pieter zegt kan je dat heel mooi zien.Hij gaat van ongeveer 2 Amp naar ongeveer .40 amp (power latch fase) en dan uiteindelijk naar 20 milieAmp .(als het goed is na ongeveer 2 minuten).Controleer heel goed of er geen waterlekkage boven de BSI is . Gaat de radio uit over kontakt ? En is het een originele of een aftermarket radio? bij een aftermarketradio dient er een interface tussen de voedingkabel van de radio aangebracht te zijn om te voorkomen dat de netwerk draden van het vanbus systeem gebruikt worden voor de voeding van de radio.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.
Carkit of iets anders wat er later opgebouwd is ???
Entingbuild
speed1.105 km