Na een koude start ongeveer 200m rijden en dan wachten voor een stoplicht gaat de motor moeilijk lopen en komt dan niet op toeren
om weg te rijden als je voor hij inzakt verhoogd stationair geeft
lukt het wel
Als ik van de week starte en dan even stationair liet draaien
begon de motor ook te schudden
als de motor op temperatuur is loopt hij prima
Bougies en bobine waren al vernieuwd
klopt wel wat tony zegt. als je gaat storing zoeken via ppd dan geeft de pps op een geven moment aan dat je het merk klepstoters moet kontr. en vervangen als het het merk ina betreft. Diverse malen meegemaakt en daarna is het opgelost. Tevens uiteraard software evt op update contr.en smoorklep aanslagen inleren (met koude motor!)
Volgens mij is het de fout van de europese regelwetgeving die de peugeot wel erg ver doorgedreven heeft.En wat denk je van de reorganisatie van ons dealer netwerk? Allemaal onder het mom van de europese regelwetgeving! Daardoor zijn de investeringen veel groter geworden en de marges veel kleiner,zowel bij verkoop als aftersales. Voor de kleintjes is het eigenlijk helemaal kapot gemaakt. Het doel van de wet van Monti was toch uiteindelijk dat het goedkoper voor de consument zou worden en dat die vervolgens overal waar die maar wou een nieuwe auto kon kopen? Volgens mij is daar bitter weinig van de tercht gekomen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.
EW10 motoren in de 307,onregelmatig lopen,klepstoters...
Wat ik wel eens doe,een halve liter ATF erin, flinke proefrit waarbij je ,(gecontroleerd) even de grenzen van het toerental op zoekt(ongeveer 205 km/h).Direkt aftappen, en vullen met een(overigens voor dezelfde motor in de 206 verplichte)goeie Full synthetische olie(mobil 1).En natuurlijk eerst wel het laatste computerprogramma erin.
oldtimerbuild
speed24.360 km