Peugeot 307: raar geluid vin.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

http://www.youtube.com/watch?v=sIt60ubKf...
De vin maakt dit geluid als hij aanslaat, wie weet wat dit is?

Geplaatst door

tapijtdoorn

130 km

al 16 jaar lid

Reacties

1 of meer bladen van de vin krom/gebroken en die lopen aan. Of de behuizing is gebroken/uit vorm.

oldford

117.985 km

Wat zou je denken van: een takje of blaadje, kromgetrokken vin, verbogen frame, een blad gescheurd enz.

Voorbumper demonteren geeft goed zicht op de zaak.

hans4074

28.090 km

Ik zie op de rand van de vin dat hij ergens langs schuurt.
Wat kan dat zijn?

tapijtdoornTopicstarter

130 km

Je hebt 2 reacties gekregen en die zijn allebei hetzelfde. Aan jou, of een garage, de eer om uit te zoeken wat er precies aan de hand is, want dat is op afstand moeilijk te zien. Zit er toevallig speling op de vin?
Voorbumper demonteren en daarna heb je alle ruimte.

hans4074

28.090 km

Hallo allemaal,
Er hangt een zwart ding los en komt tegen de vin, hoe haal ik die bumper eraf?
Bedankt.

tapijtdoornTopicstarter

130 km

Kun je een foto van het zwarte ding maken en plaatsen? Nu je het gevonden hebt is het misschien vrij simpel op te lossen zonder demontage van de voorbumper.

hans4074

28.090 km

http://www.youtube.com/watch?v=nnLOgUbYN...
Er hing een zwart ding tegen de vin, kon net met mn armen van boven er tussendoor en heb er een boutje ingedraaid.
Bedankt!

tapijtdoornTopicstarter

130 km

Dat is het voorste deel van de luchtinlaat. Zit geklemt in het front. Hoe je em vastgezet hebt maak voor de werking niet uit, als je de opening maar naar voren hebt gezet en weer op de plek waar hij zat.

hans4074

28.090 km

Ik heb hem stevig vastgezet, op de juiste plaats.
Bedankt voor het begeleiden!

tapijtdoornTopicstarter

130 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.