Peugeot 607: roetfilter/additief/diagnose

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2HDI136

Geachte,
ik wil me wat bekwamen in de materie van de actieve roetfilter en dito onderhoud op mijn niuwe 607(april2006)
Ik vind heel wat informatie over dat vullen van additief en dgl.Maar prompt stuit ge op het gegeven dat je gebruik moet maken van de Peugeot scanner "DIAG 2000"om de boel te resetten.
Vraag is dus :heeft er iemand ervaring of kennis van die scanner?Of zijn er alternatieven typisch voor de 607,restyling?
Dank voor elke reactie.

Geplaatst door

werner1

860 km

al 20 jaar lid

Reacties

ik begrijp niet goed waar je heen wilt, maar dat giftige additief moet eens in de 120000km worden gevuld, en dat kun je samen met het resetten beter aan de garage overlaten.

harry4203

39.460 km

Wel,ik ben al 30jaar hobby-ist automechanieker en wil graag daarmee doorgaan.Ik wil ook graag een scanner-tje aanschaffen maar die wereld is heel moielijk.Er is zoveel te koop maar nooit weet je duidelijk wat je eraan hebt.Vandaar mijn vraag naar die "DIAG 2000".Dat toestel wordt nogal ge-citeerd vanuit Frankrijk maar ik krijg geen informatie te pakken!
Dank u

werner1Topicstarter

860 km

Diag2000 is fabriekstester voor gebruik door dealers.
Normaal gesproken wordt deze alleen aan dealers verkocht.
Misschien dat er ergens een tweedehandse te koop is, maar verwacht geen bodem prijzen.

oldford

117.985 km

Dank je ,beste old ford nu weet ik waar ik aan toe ben.

werner1Topicstarter

860 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 607 of stel zelf een nieuwe vraag.