Peugeot 3008: Roetvorming bij turbo

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2010, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1600HDI

Sinds kort heb ik veel roetvorming bij de turbo. 't Is precies of het een kapotte uitlaat is. Kan dit gemakkelijk verholpen worden? Kan dit kwaad om zo verder te rijden?

Geplaatst door

Frank0707

55 km

al 12 jaar lid

Reacties

Controleer in ieder geval de uitlaatklem tussen turbo en begin van de uitlaat. Deze klem zit vooraan net onder het hitteschild. Als deze aansluiting lekt, blaast het roet over de turbo.

hans4074

28.090 km

@Hans4074. Dank u . Ik ga 't eerstdaags eens nakijken. Zou wel kunnen dat het daarvan komt. 't Is precies wel een heel werk om dat hitteschild te demonteren. By the way; mijn vrouw heeft een Peugeot 308 en heeft hetzelfde probleem zij het in mindere mate.

Frank0707Topicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 3008 of stel zelf een nieuwe vraag.