Peugeot 405 SR 1.9 i: Schuddende naald snelheidsmeter

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1992

De naald van mijn kilometer teller trilt. Dit is erger bij lagere snelheden als bij hogere snelheid. Bij warm weer is dit erger als bij koud weer.
Hoe komt dit en wat kan ik doen om dit op te lossen?

Geplaatst door

Bruno1470

280 km

al 21 jaar lid

Reacties

Tellerkabel vernieuwen.
oldtimer 24.360 km Reageer
Is het zo dat de naald als het ware tikt, wat je dan steeds minder goed ziet wanneer je sneller rijdt? Ik heb namelijk bij zo'n zelfde auto gehad dat het wormwieltje in de snelheidsmeter versleten was (dit wormwiel is een schuivend tandwieltje dat ervoor zorgt dat je snelheidsmeter niet uitslaat bij achteruit rijden).
Om dit te controleren moet je je snelheidsmeter demonteren en openmaken.
heb dit probleem met mijn 306 ook trilt bij hoge snelheden weinig bij lage weer hoog
Nog geen oplossing voor het probleem gevonden. Ik laat het maar zo zitten. Het trillen wordt inderdaad minder bij hogere snelheden. Als het koud is trilt de naald ook minder.
Bruno1470 Topicstarter 280 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 405 of stel zelf een nieuwe vraag.