Waar hij op de foto zit zit hij vast ?
Hoe ziet de andere kant er uit dan ?
Alleen een slang zonder klem of wat dan ook.
Ben vergeten hier een foto van te maken. Maar wat is dat zwarte ding waar die slang op zit.
Dit is toch niet de carterontluchting?
Als ik de auto de eerste keer start
Ken ik geen gas geven en val de toeren naar benenden en de auto schokt en lijkt uit te vallen maar gaat statianaar draaien en komt 20 sec niet voor uit.
Is dat zo ineens gebeurd ?
Zit daar alles wel weer goed vast , vacuumslangetjes in orde.
Maar hij doet ook alleen maar zo bij een koude start. En waar zou die uit einde op aam gesloten moeten worden.
En bij de luchtfilterhuis heb ik alleen de dikke slang van af de lucht massa meter.
En onder de luchtfilter zit een buis waar die in zit. En aan de voor zijde van de auto zit ook iets waar de luchtfilterhuis zit ingeklikt
Maak eerst maar eens een paar goede fotos idd. en nogmaals, dit zgn puls-air systeem veroorzaakt niet jou klacht als deze slang die ik vermoed idd degene is die je bedoelt. Is de klacht nu ontstan na verwijderen van het filterhuis, of heb je t filterhuis verwijderd omdat de motor koud een probleem heeft?
Sorry ook voor de late reacties.
Ik heb het luchtfilterhuis er afgehad om de egr te vervangen omdat deze een storing gaf.
Het is een vervelend probleem met starten van de auto als die helemaal koud is. Heel soms gebeurd het ook als ik een heel klein stukje heb gereden. Dat ie helemaal terug valt en dan ook een paar sec geen gas kan geven.
Die slang lijkt idd van de luchtpomp. Deze gaan wel veel stuk, en mogelijk is dat reeds uitgeschakeld. anders even de pomp opzoeken en de slangen volgen. Voor het starten zou ik de motor flushen en een goede 5w30 olie erin doen, en eventueel bij de dealer laten kijken of er nog recentere motorsoftware beschikbaar is. (laat) ook even de koelvloeistoftemp-sensor controleren op correcte waardes, mn koud.
Ik dacht dat ie een beetje half onder de accubak zat, maar weet dat niet zeker meer.(te lang geleden) Zie je die andere slang met dat hoedje erop ook niet ergens? Als je die losse slang een beetje in de richting legt, moet je em toch zowat tegenkomen. Als je motor koud is en je start em, draaid deze pomp normaal gesproken een minuutje. zeker met de slang los zou je em ook moeten horen.
Beste
Vandaag onder de auto gelegen.
Ik heb het gevonden. Maar er zat een rood dopje op. Heb deze nu er afgehaald. En daar de slang op gestoken de rode dop leek ook niet origineel te zijn. Hopelijk morgen is de eerste start beter.
Via obd2 uitlezen geeft ie op dit moment geen storingen aan. Hopelijk blijft dit zo. Ik wil u zo ie zo bedanken voor het mee denken.
Nu opzoek naar de esp/asr storing.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 607 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik zie niks los zitten op de foto?
harry4203build
speed39.460 km