Hallo deze auto wil af en toe niet aanslaan.
dit is meestal nadat hij warm is en 10minuten tot een uur heeft stilgestaan.Bij controlle bleek dan geen vonk en inspuiting plaats te vinden.als je dan een paar minuten wacht is het weer goed.De vliegwielsensor en dubbelbrandstofpomprelais is al vervangen.Het lijkt iets beter maar komt nog afen toe voor.
Wie heeft nog een suggestie ?
He Oldtimer,het kan zijn dat ik me vergis maar peugeot is toch pas in het najaar van 97 begonnen met startonderbrekers met transpondersleutels ?
Stephan,als er geen storingscodes inzitten dan kan het zijn dat de stekker van het dubbelrelais wat je al vervangen hebt de boosdoener is . Als je in de stekker kijkt kun je zien of de pootjes verbrand of vuil zijn.
De dealer levert eventueel ook een reparatie stekker,het is overigens wel een priegelwerkje om dat weer aan elkaar te solderen.
Wat je ook kunt proberen op het moment dat hij het niet doet is wat aan de stekker morrelen van het dubbelrelais tijdens het starten.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 106 of stel zelf een nieuwe vraag.
Dit zit in de startonderbreker denk ik, als hij die al heeft zou ik de antenne maar eens vernieuwen die zit rond het contaktslot.
oldtimerbuild
speed24.360 km