Peugeot 206: storing dak

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

bij het openen van het dak ontstaat soms een probleem op het moment dat het kofferbakdeksel open is.
het lijkt of het deksel niet ver genoeg open gaat, de pomp blijft draaien en het deksel blijft een beetje heen en weer wiebelen, net alsof hij nog iets verder open moet.
als je het deksel een beetje met de hand verder open duwt gaat het dak ook open.
is dit een afstelling van de kabels,( kan je dat stellen) of is er dan een sensor kapot, of kabelbreuk ? wie heeft dit al eens meegemaakt.
uitlezen geeft niets. hij heeft deze storing soms.

Geplaatst door

mawideboer

300 km

al 19 jaar lid

Reacties

Staat de hydrauliek-olie van de kap-bediening op het juiste niveau?

hans4074

28.090 km

kan ook zijn dat de zuiger inwendig lekkage vertoont en dus niet meer de kracht heeft om de laatste stuk de dak open te douwen.
vloeistof niveau lijkt me van de ene kant sterk ivm de dak wel netjes open gaat als je de klep verder open douwt

trucker0werner

16.595 km

heb inmiddels alles gecontroleerd, en nergens problemen tegen gekomen.
alle draaipunten en sloten gesmeerd en inmiddels doet hij het al twee weken zonder problemen.
was dus gewoon een kwestie van smeren.

mawideboerTopicstarter

300 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.