Peugeot 407: storings melding motor

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: RHR, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 100

had je de storingen niet gewist dan na t vervangen?

Geplaatst door

8226tr

3.225 km

al 16 jaar lid

Reacties

Hallo ik krijg een storingsmelding op mijn display van het motormanagement dat er iets fout is;
heb het laten uitlezen en resetten kwam het na 2 x starten weer terug werd mij verteld dat er een andere luchtmassameter in moest, andere erin gezet (gebruikt) maar geen resultaat.

bevestigd en opgeslagen codes (mode 3)
ECU DTC Beschrijving
10 P0102 Massa of volume, luchtflow, "A" laag circuit
10 P0113 inlaatluchttemperatuur sensor 1 hoog circuit (groep 1)

weet iemand wat er aan de hand is of heeft iemand een gouden tip wat en waar ik het in kan zoeken?
BVD Vr. Gr. Dirk
8226tr Topicstarter 3.225 km Reageer
Wie zegt dat de gebruikte goed is , is deze wel van hetzelfde type ?
de leverancier, geeft jaar garantie, ziet er hetzelfde uit model, merk en komt uit zelfde type auto maar toeval kan natuurlijk altijd.
ik ben eigenlijk benieuwd of er ook nog andere oorzaken achter deze code,s schuil gaan.
Vr.Gr.Dirk
8226tr Topicstarter 3.225 km Reageer
Een mogelijke oorzaak is een open circuit op de massa van de luchtmassa meter. Dat zou beide codes verklaren.
oldford 117.985 km Reageer
u bedoelt hiermee dat hij geen massa maakt? welke aansluiting van de 4 is dit en kan ik daar gewoon een andere massadraad opzetten
8226tr Topicstarter 3.225 km Reageer
hallo, allemaal vriendelijk bedank voor het meedenken en de tips, ik heb de gekochte meter laten zitten en na een paar keer starten de volgende dag was het storings lampje uit.
Dus probleem opgelost, dus TOPIC kan gesloten worden, had dit een paar dagen geleden ook al gemeld maar is zeker iets fout gegaan, of ik doe iets verkeerd maar dan hoor ik het graag.
Vr.Gr.Dirk
8226tr Topicstarter 3.225 km Reageer
het probleem is opgelost, ik had de accupolen los en tegen elkaar gehouden maar toen bleef de storing nog gewoon staan na paar keer starten ging het uit
8226tr Topicstarter 3.225 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 407 of stel zelf een nieuwe vraag.