👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Mijn zoon heeft een 106.
Sinds vandaag komt er een tikkend geluid ergens uit het dashbord a.d. rechterzijde. Zo te horen achter het handschoenvakje.
De aanjager varieert hierbij steeds van toerental, mij lijkt het een relais te zijn, het tikt om de 3-4 seconden, ook als de schakelaar van de aanjager op 0 staat.
Wie weet wat dit kan zijn, en hoe ik erbij kan komen.
groeten
Alfons
Probleem is [deels] opgelost
Ik heb de stekker van de servomotor uitgetrokken, lijkt me wel een gedoe het motortje er zelf uit te bouwen, immers boven het handschoenvakje waarachter de motor zit zit ook de airbag.
Enfin, het getik is weg, hartelijk dank voor de tip.
groet
Alfons
19 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 106 of stel zelf een nieuwe vraag.
Heeft die auto een electronische of handmatig bediende recirculatieklep? Als het een electronisch bediende klep is zou het de servo motor kunnen zijn.
Zie daarvoor oa
http://www.problemcar.nl/index.php?topic...
http://www.problemcar.nl/index.php?topic...
19 jaar