Peugeot 206 gti: versnellingsbak

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

ik kan nergens vinden hoeveel olie er op de versnellingsbak moet van een 206 gti weet iemand daar wat van

Geplaatst door

Siebum10865

50 km

al 22 jaar lid

Reacties

2 liter maar gewoon vullen tot het er een beetje uit komt bij het val gaatje

monteurtje7987

1.280 km

Nee !!! 2 liter en gewoon alles erin proppen,eventueel de auto schuin houden om het laatste beetje erin te krijgen.

oldtimer

24.360 km

lijkt mij toch niet te komen tot aan het vulgat toch?? of zie ik dat verkeerd,gewoon de voorgeschreven hoeveelheid moet goed zijn,dit staat ook in het boekje

petertje8912

4.080 km

Als je er 2 liter in doet dan loopt het uit de NIVEAUPLUG aan de zijkant dus bij de 5e versn eruit maar dan zit er nog te weinig in deze niveauplug stamt nog uit de tijd van de 305. Daar zat hetzelfde versn.bakhuis onder.Ik draai altijd de achteruitrijlichtschakelaar(mooi scrabbelwoord)eruit en vul hem daardoor.

oldtimer

24.360 km

wat voor olie word eigenlijk voorgeschreven?

Geartex 75 w 80. de dealer verkoopt het in 2 literflacons.

oldtimer

24.360 km

Gaat het hier over de MA5 versnellingsbak? Geldt dat van de volle 2 liter erin ook voor de bak van de 306 1.4?

Arie560

1.885 km

Nee, dit is een BE bak maar voor de MA bak geldt wel hetzelfde verhaal.En dezelfde olie en geldt dus ook voor de 306 1.4!

oldtimer

24.360 km

En geldt dit dan ook voor de BE3 bak van een 406 uit 1996 (1.8 16V) ik heb hiervan ooit de olie vervangen na een lekkage, ik heb de olie er in gedaan via de niveauplug, ik kan me nu alleen niet meer heugen of dat 2 ltr was wat er in ging, weet alleen dat ik stopte toen het er uit kwam bij de plug.

Thijs11381

330 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.