👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Omdat Partner en Berlingo eigenlijk dezelfde auto zijn hier een vraag over mijn Berlingo:
Het lukt me (meestal) niet om mijn Berlingo 1.9D (2000) helemaal vol te tanken. Ik schat dat er maar 50 liter in de tank gaat, i.p.v. 60. Het brandstofmetertje staat na tanken op ongeveer 7/8. Bij de laatste beurt heeft mijn garage iets aan een klep in/bij de vulpijp gedaan. Daarna lukte helemaal voltanken soms wel, maar dat is inmiddels weer even geleden.
De tank is niet ingedeukt of zo, want heel af-en-toe lukt het helemaal afvullen wel.
Weet iemand een permanente oplossing voor dit probleem? Waar zit de genoemde klep, en kan ik er zelf iets aan doen zonder een sloot diesel over me heen te krijgen?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Partner of stel zelf een nieuwe vraag.
Laat de peugeotdealer maar even in het lazersysteem zoeken ik weet zeker dat er wat over is ik weet alleen niet meer wat, ging volgens mij inderdaad over die klep onderin.
20 jaar