Peugeot 308 SW 2015: Wat zijn voor en nadelen van deze auto?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2015, Brandstof: Diesel, Transmissie: Automaat, Motorcode: AH01, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 133

Wat zijn de voor en nadelen van een Peugeot 308 SW HDI 181 pk. 154dznd km. Heb deze auto 2 weken geleden gekocht. Kon hem na 2 weken halen ivm rijklaar maken, 4 nwe banden, apk, onderhoud en een storing verhelpen in het Adblue systeem. Blijkbaar een ingewikkeld probleem omdat ik nog steeds niets gehoord heb. Wat zou er aan de hand kunnen wezen met het adblue systeem?

Geplaatst door

Snake Eye

1.910 km

al 10 jaar lid

Reacties

Ok zou zeggen, bel de verkoper eens op. Stel je vraag daar en vraag hoe lang het nog gaat duren.
oldford 117.985 km Reageer
Heb ik al 3x gedaan. Ik wil ook niet opdringerig overkomen. Antwoord wat ze geven is: Levertijd is 2 weken (wat ik persoonlijk vrij veel vindt), daar moet u op wachten meneer. Als je het mij persoonlijk vraagt vermoed ik dat ze het Adblue probleem niet opgelost kunnen krijgen.
Snake Eye Topicstarter 1.910 km Reageer
Veel voorkomend Ad blue probleem is een defect reservoir. Nieuw, origineel reservoir is prijzig. Wellicht proberen ze een reservoir via andere leverancier of een gebruikt exemplaar.
hans4074 28.090 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 308 of stel zelf een nieuwe vraag.