Ik heb hier een Pontiac transport v6 3.8 staan die niet aan wil slaan,auto opgehaald bij klant waar die in 1 keer aan sloeg,in de werkplaats afgezet en niet meer aanslaan.(was de klacht van de klant)
De branstof pomp werkt en er staat spanning op de injectors maar geen aansturing op de injectors en ook geen vonk.
Uitlezen geeft geen storingen,ik heb verder geen documentatie van deze auto.
Ik denk aan de krukassensor maar deze heeft 4 draden en ik weet niet welke draad waarvoor is.
Misschien iemand een idee? de motor liep verder goed.
Op 1 van de signaaldraden van de krukassensor heb ik geen signaal ik heb deze draad even doorverbonden met de signaaldraad van de nokkenassensor en dan loopt de motor(niet echt goed maar dat lijkt me normaal in deze situatie)
morgen een krukassensor bestellen en zal laten weten hoe het afloopt.
DIKO heel erg bedankt voor je (snelle) hulp)!!!!!!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Pontiac Trans Sport of stel zelf een nieuwe vraag.
Hofman,als het goed is zijn de draden van krukassensor op de stekker gemerkt met a,b,c,d.
d is sensor voeding
c is sensor massa
a en b zijn signaal draden naar de ontstekingsmodule.
controleer ook of de ontstekingsmodule goed massa maakt.
oorspronkelijk zat er een massadraad op, maar later is die weggelaten en dan moet hij massa maken via de onderkant en die wil wel eens verschrikkelijk oxideren.
ik heb ook wel een schema( engels)maar dan moet je even je faxnr geven.vr groet Diko
dikobuild
speed1.240 km