ik heb denk ik een echt probleem. banden verloren druk alle 4 .soms elke dag bij pompen .druk sensors er uit. [stuk] en 4 nieuwe waren mij te duur nu heb ik er ventiels er in laten zetten. maar nu knipperen alle lampjes. naar renault garage gereden maar die vertelde dat bij de modellen 2002 de sensors niet uit te schakelen zijn.of ik maar een nieuwe computer wilde laten bestellen.of 4 nieuwe sonsors. heb ik dus niet gedaan. maar nu. is er op een of ander manier dat geknipperen dat stop lampje uit te schakelen want daar word je gek van. o ja na starten nog 1 band zichtbaar en service lampje brand nou kontinu vgr nienke
Andere dealer zoeken.
Maar zoiets heb ik ook wel gehad. Ik had xenon fabriek af, en de lampen stonden veel te laag verzoek ik bij de balie bij het inleveren van de sleutel om de lampen hoger te zetten. Krijg ik te horen die zijn niet te verstellen dat gaat automatisch. Maar er zit gewoon een draaiknop bovenop de lamp om te verstellen. Dat heb je weleens mensen die te snel nee zeggen.
Ja lastig, je hebt alle sensoren al laten verwijderen. (snap ik trouwens niet, je kan het systeem ook uit laten zetten en de sensoren gewoon laten zitten)
Maar twee opties of het systeem werkend maken, de problemen liggen meestal bij of slecht contact tussen ontvanger en de stekker. Of defecte danwel lege sensoren (ze gaan ongeveer 10 jaar mee).
Of naar een dealer gaan die wel weet waar hij moet kijken en het systeem uit laten zetten. Het staat in de computer onder een afkorting met 4 letters ben ze even kwijt iets met twee CC of twee EE.
heb 3 sensoren weg laten halen ventiels lek en er kon geen nieuw stukjes meer op gezet worden. ze waren 10 jaar oud dus dat heb je aardig goed. 1 werk nog .nu zijn op het disply zijn 3 bandjes weg en het service lampje brand continu renauld dealer zeg bij dit type. 2002 kan kan het niet uit gezet worden. raar !!banden blijven wel hard. maar dat brandende lampje stoort me nienke
Ja dat dat lampje je stoort kan ik me voorstellen.
Maar als ik zo hoor dan werkt je systeem wel gewoon maar heb je er drie wegens lekkage laten weghalen?
Blijven er nog steeds twee opties of drie sensoren kopen of uit laten zetten.
De afkorting is SSPP en bevind zich in: de UCH (configuratie huis met hulporganen)
mensen het is gewoon uit te schakelen alleen heeft de dealer alleen in de UCH de sspp uitgezet. Dit moet ook nog in het dashboard gebeuren anders blijft het service lampje branden.
kan 100% uit!!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja dat is gewoon met de computer uit te zetten.
Safrane10698
speed11.975 km