Hallo, ik wil de BDP sensor vervangen in mijn Renault Twingo uit 2000. Het wordt me uit het werkplaats handboek niet helemaal duidelijk. Hoe kan ik deze sensor vervangen, waar zit het precies, wat moet ik verwijderen? Het zou fijn zijn als iemand me op weg kan helpen. Alvast bedankt.
Wel ook meteen de stekker mee vervangen , en even goed op de draadkleuren letten , zit een omnummering bij wat a en b is.
Mooi, bedankt voor de feedback.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Twingo of stel zelf een nieuwe vraag.
Hij zit een beetje verstopt , als je bovenop de versnellingsbak kijkt , en dan tegen het motorblok aan , ter hoogte van het vliegwiel , zit hij daar met 2 m6 boutjes tegen het motorblok aan bevestigd.
Er zitten 2 draadjes aan , roze en bruin dacht ik.
kaleido 1build
speed158.480 km