Wie kan mij vertellen waar het buzzertje zit ,welk je attendeerd op het nog branden van je licht als je de deur opend.
Dit buzzertje werkt dus niet en kost me straks een lege accu.
Is het soms mogenlijk dat dit softwarematig aan en uit is te schakelen en door een bug in de software uit is gezet,buzzertje heeft wel altijd gewerkt ?
Bedankt voor de snelle reactie ABC,heb net gekeken of de binnenverlichting het doet en nee de lamp in het hemeltje gaat niet aan , de lampen bij de voeten wel.
Is er soms een zekering defect?
En waar op ,of in welk instrumentenpaneel precies kan ik dat buzzertje vinden als deze defect is ,want dan kan ik misschien een ander exemplaar doorverbinden.
vaak is het deurcontact niet helemaal fris meer. Zit vaak een schakelaar in de deurstijl die voor de massa moet zorgen, hierin zit vaak het probleem.
slotmechanisme van betreffennde portier compleet vervangen,is niet uit elkaar te halen.
wat dan kan voorkomen als mechanisme defect is, zijn oa binnenlicht werkt niet/lichtzoemer idem start schakelaat moet bij starten ingedrukt blijven/auto afentoe moeilijk op slot te zetten met plipkaart
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
zit op het instrumenten paneel en is niet los te vervangen,werkt je binnenverlichting wel gewoon?
anders een los buzzertle van eenpaar euro monteren
abcbuild
speed20.710 km