espace 2.0 16v 2000 benzine.
als de auto s,morgens gestard word,en zet de ruitenwissers aan,duurt het 10 minuten voor de wissers het doen,de centrale deurvergrendeling doet het soms wel soms niet(nieuwe batterijen erin)daschboardverlichting valt soms even weg,electrische ramen,en richtingaanwijzers werken soms niet.
wie heeft een idee.
Er is een dikke voedingskabel die vlak voor de zekeringkast wordt opgesplitst. hier gaat het fout. Even het zwarte raam om de zekeringkast uitbouwen en je ziet het gauw genoeg. het zijn rode draden.
massaprobleem ?
controleer eerst de accu spanning net na het starten moet boven de 12v liggen doet deze dzt niet doordat de accu onder de 9.3v zakt tijdens het starten zal de regeleinheid geen laadstroom doorgeven totdat de spanning van de dynamo deze bijgeregeld heeft het dynamolampje gaat niet branden is de spanning 12v de comp geeft het door aan de ass en alles begint weer te werken
gr
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Espace of stel zelf een nieuwe vraag.
Prof? Het probleem zit in een knooppunt voor de zekeringkast.
Henk Nobachbuild
speed12.565 km