Hallo specialisten,
ik heb nog 1 probleempje over in mijn pas gekochte scenic uit 2004 (de veerpootlagers zijn vervangen wat mijn vorige probleem heeft opgelost (kraken in de bochten)) :
als ik rijd hoor ik in beide voorportieren een irritante rammel/trillend geluid,bij de bestuurdersportier meer als bij de passasiersportier,heb m al naar de garage gebracht,men heeft iets gevonden (deurstijl zat los) en heeft zelfs de passasiersdeur gewisseld met een portier van een andere scenic,de rammel/trilling is minder maar nog wel steeds aanwezig.
Ik vermoed dat het iets met het slot te maken heeft (trilgeluid komt bij het slot vandaan)
en alvast weer bedankt voor jullie adviezen!
deur gewisseld met een andere auto?
hebben ze niet even in de deur gekeken?
een rammel in de deur is toch wel te vinden? lijkt me niet zo moeilijk
deurvangers versleten
als hij rammelt en je drukt tegen de deurbekleding aan is er dan geen verschil
Bij mij hoor je de draden van de ruitbediening trillen.
Robbie,als ik tegen de bekleding aandruk hoor ik het nog steeds.....
zal komende week de garage bezoeken en jullie opties zoals bedrading en kapjes achter de buitenhandgreep de revue laten passeren,kan inderdaad niet al te moeilijk zijn.....bedankt zover en ik houd jullie op de hoogte.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
Loshangende stekkertjes o.i.d.? Was bij mijn Clio wel het geval.
wedelman
speed945 km