auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Renault Laguna: gaskeuze schakelaar

Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1800

hoi
kan iemand mij een oplossing geven voor het vogend probleem ik heb een laguna grand tour uit 2003 met een vialle lpi gasinstallatie aar mijn ledjes op het dashbord geven steeds maar 2 ledjes aan vol of leeg de garage zegt van alles uitgewisseld te hebben maar kunnen niets vinden haal ik de stekker van de vlotter eraf gaan ze wel allemaal aan de garage zegt het is waarschijnlijk een magnetisch veld ergens heeft iemand een idee??
patje

Geplaatst door

kimbalou +0

al 18 jaar lid

Reacties

Wat hebben ze allemaal uitgewisseld?
Ik zou denken aan het vlottermechanisme dat blijft hangen. Anders eens op de tank zelf meten welk nivo wordt gemeten.

AS1 +410

18 jaar

ze zeggen alles zelfs de tank maar hoe kan ik op de tank zelf meten en die vlotter is dat zelf te repareren ?

kimbalou +0

18 jaar

Er zit een kijkluikje op de tank. Haal die eens los. Mogelijk zit er een analoog metertje onder, die het % vulling aangeeft. Mocht dat niet kloppen met de werkelijkheid dan weet je dat de vlotter niet goed is. Die willen wel eens vast zitten.
Anders zou ik even langs een echte gasinbouwer gaan ipv de garage.

AS1 +410

18 jaar

hij is bij een gasbedrijf geweest die zeggen juist niets te kunnen vinden is zoiets zelf te doen en hoe

kimbalou +0

18 jaar

heb je al onder het kijkluikje gekeken? Dat is een grijs deksel met een grote draaiknop in het midden.

AS1 +410

18 jaar

Bij mij staan de ledjes altijd op stand leeg. Het niveau schijnt heel moeilijk in te stellen te zijn. De garage heeft al een paar keer geprobeerd zonder goed resultaat. Weet iemand wat de procedure is bij een Vialle installatie uit 2002?

sgm +0

18 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.