👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik heb een renault megane hatchback ,,1.6 16V,,bj.99,, LPG G3,, ik heb 5 maanden lang altijd met plezier op gas zowel op benzine gereden.
voor mijn auto papieren moest ik een controle laten uitvoeren bij de RDW,, daar bleek dat de auto maar op 1 plek de chassinummer zichtbaar was,, namelijk onder de gastank,, bij deze moest de gastank losgedraaid worden,, ( 3 schroefjes ) en kheb heel even met een draai van 45 graden opgetild,,
sindsdien slaat de auto zomaar af op gas,, hij rijdt prima op benzine,, kan het misschien zijn dat de gastank beveiliging is ingeschakeld? of ergens een blokkage?
thanks zal ik eff doen
16 jaar
leiding niet geknikt met optillen
mvg willem2
16 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
misschien de bedrading beschadigt van de afsluiter of van de pomp. even meten
succes jan
16 jaar