👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,
Wie kan mij helpen??????
Sinds gisteren heb Ik helemaal geen verlichting meer,de zekeringen in het zekeringenkastje gecontroleerd deze zijn allemaal goed.
Eergisteren de auto met verlichting aan nog gebruikt en weggezet gisteren de auto weer gepakt en totaal geen verlichting meer.
Ik zou zelf niet weten waar Ik het nog in kan zoeken.
Bij Voorbaat Dank.
Hallo Marcel,
Bedankt voor je reactie,vandaag alles nagekeken en er blijkt ergens een breuk te zitten in de bedrading.
Ik had ook geen spanning op de zekeringen na wat getrek aan de bedrading bij de zekeringenhouder had Ik ineens weer spanning en doet de verlichting het weer.
Groeten en Bedankt Ron.
18 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Espace of stel zelf een nieuwe vraag.
verlichtingsschakelaar overleden ???? of ( ik weet niet of ze er nog inzitten ) de start-ontlastingsrelais doet niets meer.
it is het relais wat de verlichting uitschakelt, op het moment van starten, zodat je extra vermogen overhoudt op de startmotor.
Groeten Marcel
18 jaar