Renault Scenic: inhouden klok op nul

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 dti

hallo
Ik krijg morgen een auto binnen met het volgende probleem.
Bij gas geven houd de auto in, als de klant de gas los laat en het gaspedaal opnieuw intrapt is het probleem weg. De klant heeft dit nu 3 keer meegemaakt dus een af en toe probleem.
Ook gaf de klant als probleem bij aanzetten richtingaanwijzer sprong de km teller op nul en bij afzetten was dit weer goed.
Dit hebben ze ook 2 keer meegemaakt. Bij dit laatste zit ik zelf te denken aan een massa probleem.
Wie heeft hier ervaaring mee?
groeten mark

Geplaatst door

markie

3.280 km

al 19 jaar lid

Reacties

hallo,

je moet even controleren of de + kabel rv op veerpoot geen oxidatie heeft, dat zit in een kastje met rode draai klem bevstiging voor als je de auto moet aanstarten.
ik heb zelf al een paar keer meegemaakt dat daar een probleem zit, gewoon even schoonschuren en nog eens proberen.

groeten
bart

en ik zit te denken aan een gescheurde min pool (slecht contact). op scenic van 2001 zit da met die pluspool trouwens niet meer.

timhoeks2

7.440 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.