Renault Scenic: kachelventilator/aanjager

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1600

Hallo

Hierbij een vraagje over mijn probleem nl als ik het contact aan zet kan ik de snelheid van de ventilator hoger of lager zetten zodra de motor loopt (dus)ook onder het rijden kan ik deze niet meer regelen.
als ik nu de auto stilzet en ik zet later het contact weer aan kan ik hem wel regelen .
dus de ventilator is allen te regelen bij stilstaande auto met alleen contact aan .
weet iemand wat ik hier mee aan moet, de ventilator vernieuwen of kan er een andere oorzaak zijn?
alvast bedankt voor de reactie's

vr gr wime48

wie kan mij een beschrijving geven liefst met foto hoe deze weerstand is te vervangen, en of dit veel en lastig werk is er staan steepjes op het display die de snelheid aangeven die veranderen wel met schakelaar maar hoor geen verschil in toerental van de aanjager.

Geplaatst door

wime48

1.195 km

al 16 jaar lid

Reacties

kachelweerstand controleren indien nodig vervangen

heijmans85

660 km

[quote=heijmans85]kachelweerstand controleren indien nodig vervangen[/quote]
alvast bedankt maar waar kan ik die weerstand vinden?zit die in de aanjager zelf of in de bediening /schakelaar?

gr wime48

wime48Topicstarter

1.195 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.