Renault Laguna: [Laguna 1.9 DCI privilege] Azijn lucht bij het starten!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Bij het starten van de Laguna komt er een ontzettend sterke azijn lucht vrij. Dit is vooral als het een warme dag is geweest. Na ongeveer 10 tellen is de geur ook weer weg. Heeft iemand een idee waar dit aan kan liggen?
Alvast bedankt.

Gr,
Arif

Geplaatst door

juan1979

200 km

al 21 jaar lid

Reacties

Zou de airco kunnen wezen.
Wanneer de auto even stilgestaan heeft vormen zich bacterien in het systeem.Het is beter om de airco vijf minuten voordat je de wagen stil zet de airco uit te schakelen,blijft er minder vocht achter.Maar nogmaals het kan ook wat anders wezen.

Arno653

1.655 km

Is de airco ooit al eens gereinigd geweest?

peter8765

1.415 km

Ik heb de auto in februari gekocht bij een dealer, maar er staat niks in het onderhoudsboekje over het reinigen van de airco.
Ik heb een afspraak gemaakt voor volgende week dinsdag bij de dealer en nu maar hopen dat ze iets kunnen vinden, want het ruikt niet echt fris (understatement).

juan1979Topicstarter

200 km

Laat iets weten Arif!

peter8765

1.415 km

Airco gereinigd en het vies luchtje is gelukkig weg.

juan1979Topicstarter

200 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.