Hallo,
ik heb een renault scenic uit 2006 en nu verschijnt er in het display dat ik binnenkort de olie moet verversen. Dit heb ik pas zelf gedaan, alles is in orde. Hoe kan ik deze melding uit het systeem halen. heb al van alles geprobeerd?
Dat kan kloppen , de knop dan minimaal 10 sec. ingedrukt houden dan knippert de display 4x dan komt de nieuwe interval 4x knipperend te voorschijn en dan pas de knop los laten.
Anders zoek eens op onderhoudsinterval resetten.
mooi , prettig weekend.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
Is zelf te doen , via de zoekfunctie is de oplossing te vinden.
Maar volgens mij moet je naar de serviceinterval van het menu en dan de knop ingedrukt houden totdat hij weer op de geprogrammeerde instelling springt , service na 20.000/30.000 km.
kaleido 1build
speed158.480 km