Renault Kangoo: misfire kangoo

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.2 16v

Wie kan troubleshooten over het haperen en inhouden tijdens optrekken van mijn kangoo-tje. Motormanagement begint te knipperen en motor loopt duidelijk op drie "pootjes". foutmelding van de wegenwacht was p0302 en p0313 resp. misfire cil.2 en cilinderoverslag herkend..
voordat ik m morgen naar de renaultdealer breng zou ik graag ervaringen van andere kangoo-chauffeurs met zelfde geschiedenis lezen. Voorafgaande aan het manco plusminus 60 km gereden met aanhangertje 600-700 kg waarbij ik redelijk hoog toeren heb gehouden.
MVG 1.2-tje

Geplaatst door

1punt2

60 km

al 17 jaar lid

Reacties

Kan kapotte bobine zijn of een kapotte bougie.
ook kan de klepspeling niet goed zijn.

sjaak r

7.955 km

Dank Sjaak,
Ik laat het je morgen weten als ie aan de renault-computer heeft gezeten. zelf een bougie vervangen is echt een crime bij deze motoren.
Alle reguliere pijsleutels zijn te kort en vooral te DIK.Bougie was zelfs door de anwb niet te verwijderen

1punt2Topicstarter

60 km

Heb je geen Gyneacoloog als kennis ofzo ????, die kan er misschien met zijn vingers bij. Ikzelf heb hiervoor een bougiedop uit een 3/8 ratelsetje met 2 verlengstukjes, gaat precies.

Groeten Marcel

hellbat

20.525 km

Dag Sjaak en Marcel, misfire kangoo is opgelost. kabel die op de bougie zit was doorgebrand dus een nieuw setje kabels dr op
en inclusief 4 nieuwe bougies en kleppen gesteld van cil. 2 . Dank voor jullie input mvg 1.2tje

1punt2Topicstarter

60 km

Bedankt voor de Feedback.

Groeten Marcel

hellbat

20.525 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Kangoo of stel zelf een nieuwe vraag.