Renault Scenic: Motor slaat soms niet aan

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 DCi

Goeiemiddag,

Probleem met deze scenic is dat deze soms niet aanslaat...

Op het moment dat de motor niet wil aanslaan, gaat op contact het gloei lampje ook niet branden en gaat de brandstof pomp ook niet draaien..

Als de motor op contact staat voor het uitlezen gaat ook steeds de brandstofpomp aan en uit en wordt de communicatie verbroken.

Heb alleen een storing op de gloeierij verder niks..

Het lijkt net of er een systeem relais hapert of zoiets..

Heeft iemand iedeeen??

Groeten Hylle

Geplaatst door

venedijk

20.655 km

al 20 jaar lid

Reacties

voeding +30 vanaf een 70A zekering loopt via de botsschakelaar naar het systeemrelais welke weer het brandstofpomprelais van stuurspanning voorziet. tevens loopt deze +30 rechtstreeks naar het voorgloei-moduul.zou hiermee beginnen.

grt,j.e

janh5107

4.480 km

Ok, bedankt, waar zit het systeem relais??

Grt

venedijkTopicstarter

20.655 km

in het zekeringkastje boven het linkervoorwiel onder de motorruimte zitten een aantal stekkers waar het weleens fout kan gaan. de voeding van de vervroeger en gloeikast e.d. zit daar geschakeld. dus daar de bedrading heel goed controleren.

timhoeks2

7.440 km

Mooizo bedankt, ga er morgen even mee bezig!!

Grt

venedijkTopicstarter

20.655 km

Nieuwe massadraad gelegd van systeem relais naar computer.. deze is massa geschakeld.

Hopen dat het probleem verholpen is...

Bedankt!!

Hylle

venedijkTopicstarter

20.655 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.