Renault Clio: Olie lekkage

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1992

Hallo,

Ik heb een clio 1.9 diesel uit 1992. Hij lekkt best veel olie.Ik denk pesroonlijk ,dat het de koppaking is. Kan dit? En zo ja is dit erg? Want ik weet wel als hij water lekt via de koppakking ,dat hij druk op bouwt. En daar moet je echt niet lang mee rijden. En is het makkelijk te verhelpen?
BEDANKT voor jullie reactie's alvast.
Groeten T

Geplaatst door

mannetje6843

50 km

al 22 jaar lid

Reacties

is het de kleppen deksel pakking niet. eerst goed schoon maken en dan kijken. groetjes

jaap4744

9.585 km

Een lekke koppakking waarbij een oliekanaal gaat lekken gaat meestal gepaard met rookontwikkeling of water in de olie oid. Lekkage van olie duidt vaak eerder op versleten/beschadigde krukaskeerringen, een kapotte carterpanpakking of zoals jaap meldt de kleppendekselpakking. Heb je trouwens al eens gekeken of je oliefilter wel vast zit?

Jelleh

65 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.