👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Beste mensen,
wie kan mij vertellen hoe ik het lekken van olie bij het oliefilter kan verhelpen. Ook de carterplug lekt hij olie. het betreft een 2.2 dieselmotor.
Tevens wil ik graag weten wat er achter de schroefdop van het oliefilterhuis zit, is dit ook nodig om het los te draaien en te reinigen?
bij voor baat dank
Gerben
Beste Henk,
HEt was inderdaad geen goede oliefilter en de carterring al zeker helemaal niet HEb ze vervangen door origineel en het is na 90000 km nog steeds schoon en droog! Ik heb tussendoor ook wel paar keer de olie en filter vervangen, dit zeg ik om je niet ongerust te maken :)
BEdankt
Gerben
Gerben
18 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
Altijd carterring vervangen door originele!! Wat betreft de olielekkage bij het filter is de kans vrij groot dat je een verkeerd filter hebt gemonteerd.
19 jaar