Renault Espace: Onregelmatig stationair lopen van de motor

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 l 16V

Na kapot lopen van de distributieriem, hebben we de kop laten reviseren en de inlaatnokkenaspoelie laten vervangen.
Bij het koud starten is er niets aan de hand, maar als de motor warm is en hij moet stationair draaien, dan pendelt hij eerst een tijdje tussen 1200 en 1900 toeren.
Na een minuut of twee gaat hij dan langzaam terug op het juiste toerental.
Dit probleem doet zich vaak voor, maar niet altijd. Soms is er niets aan de hand.

Wat hebben we reeds gecontroleerd:
1. controleren tijdstip nokkenassen, krukas,
2. gasklep gereinigd,
3. gecontroleerd op valse lucht.

Geplaatst door

ger1960

130 km

al 18 jaar lid

Reacties

Hallo

Ik heb hetzelfde gehad met mijn espace ook een 2.0 16v motor, het bleek namelijk het ronde rubber te zijn van de gasklep die de kap van het luchtfilter afsluit, dit komt vaak voor dat dit rubber keihard wordt en niet meer afsluit.

groet Henk

hajes

835 km

Hallo

Ik heb hetzelfde gehad met mijn espace ook een 2.0 16v motor, het bleek namelijk het ronde rubber te zijn van de gasklep die de kap van het luchtfilter afsluit, dit komt vaak voor dat dit rubber keihard wordt en niet meer afsluit. Deze heb ik vervangen en de motor loopt nu mooi stationair.

groet Henk

hajes

835 km

En is je probleem opgelost???

Henk

hajes

835 km

Ik heb de rubberen ring varvangen en de motor loopt weer als een zonnetje.

ger1960Topicstarter

130 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Espace of stel zelf een nieuwe vraag.