Renault Clio 2002: Ontluchtingsnippel

Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Motorcode: K4J B7, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 72

Hallo, ik ben bezig met waterpomp vervangen en koelvloeistof verversen. Nou zit er op de kachelslang een nippel. Is deze voor de ontluchting. Krijg hem niet los en durf niet verder tot ik zeker weet dat dit de ontluchtingsnippel is.
Weet iemand dit met zekerheid, hij is nog van kunststof ook nog. Ik hoor het graag

lieshout

Geplaatst door lieshout , lid sinds 16 jaar geleden

🌟 Black Friday Superdeals bij Coolblue! 🛍️
Mis het niet! Scoor ongelooflijke kortingen op elektronica en witgoed tijdens de Black Friday uitverkoop bij Coolblue. Beperkte tijd, ongekende aanbiedingen. Klik en bespaar nu op jouw favoriete producten!

2 Reacties

Highway PRO, 1 week geleden

is inderdaad een ontluchtingsnippel en ze breken ook af. kijk of je een ander nippel hoger kunt zetten door de auto omhoog te zetten als er lucht in blijft.

    Bedankt voor de reactie. Met de nippel lukt het niet,maar ga het met een andere slang proberen. - lieshout, 1 week geleden

kaleido 1 PRO, 1 week geleden

Je kunt ook de slang op het hoogste punt iets los maken zodat hij daarlangs ontlucht

    Hallo Kaleido.Bedankt voor de reactie. Ik ga dit proberen want met de nippel gaat het niet lukken. - lieshout, 1 week geleden

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.