Renault Espace 2006: Panoramadak werkt niet meer

Bouwjaar: 2006, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 127

Hallo... panoramadak gaat niet meer open ... niet de gordijn niet de glazen dak.. maar nu als ik deze wil resetten hoor ik tak tak tak tak vanuit de motor... dan laat ik onmidelijk los.... ik zien dat er 2 motors inzitten.. heeft dit iets mee te maken if zit dak ergens vast

ieboun

Geplaatst door ieboun , lid sinds 11 jaar geleden

1 Reactie

ieboun, 2 weken geleden

Nog niet hersteld

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Espace of stel zelf een nieuwe vraag.


Gesponsord

Heb je de perfecte onderdelen nodig voor jouw auto? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!