Renault Twingo: pinkers

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine

Hallo , heb hier een twingo , waarvan de linkse en rechtse pinkers niet werken. heb al de gevaarpinkers veranderd (okkasie) de relais denk ik met 5 aansluitingen (ook okkasie) ???? heb wel het groene pijltje in de kombi dat werkt ( brandt) maar niks te pinkeren . iemand raad ? Vriendelijke groeten . ikke

Geplaatst door

mit1

405 km

al 15 jaar lid

Reacties

Dus in je instrumentenpaneel doet het knipperende pijltje wat aangeeft dat de richtingaanwijzer het goed, maar de knipperlichten zelf knipperen niet mee?
Klopt dat?


Wat gebeurt er als je de alarmlichten aan zet? Knipperen de richtingaanwijzers dan alle vier of knippert er niets?
Hallo , dank u voor het zoeken , gevonden , de pinkdoos. heb ze open gedaan , slecht kontakt , die okkasie was ook slecht .Was op een slechte plaats aan het zoeken. nogmaals bedankt . grt Mit
mit1 Topicstarter 405 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Twingo of stel zelf een nieuwe vraag.