Mijn raam aan de passagier zijde voor is ineens gaan kraken en gaat moeilijk dicht. Openen gaat zonder problemen en gekraak.
Hij gaat in schokjes omhoog, of gaat halverwege terug open.
Waarschijnlijk gaat hij zo zwaar dat de klem beveiliging hem terug open doet. Met veel proberen en gekraak krijg ik hem uiteindelijk dicht.
Weet iemand wat dit is? Hele mechanisme nieuw bestellen, of is dit op te lossen met een "revisie kitje" van ebay.
Had langs het luidspreker gat even gekeken met boroscope, niets geks te zien geen gerafelde kabels of de kabel die van een wieltje afgeschoten is. De kabel lijkt wel wat slap te staan.
Rails invetten helpt ook niet.
Nieuw raammechanisme gemonteerd, en raam werkt weer zoals het moet.
Bij het oude mechanisme was er een kunstof pijpje afgebroken wat rond de kabel zit bij die veren bij de motor, en dat heeft de drum bij de motor beschadigd. Kabels waren nog heel, maar liepen over elkaar en niet meer in de baantjes op de drum.
Raamgeleiders nog extra gesmeerd met grafiet voor de zekerheid.
Iedereen bedankt voor de adviezen!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Mégane of stel zelf een nieuwe vraag.
Mechanisme vervangen , compleet.
kaleido 1build
speed158.400 km