remklauwen gangbaar gemaakt----remblokken vervangen-----op de rollenbank remd de auto prima --- maar bij langzaam [ rustig remmen ] trekt de auto naar links en bij loslaten remmen naar rechts---- kan verders niets ondekken aan de auto ook de remslangen geven goede doorstroming paul
die zijn extra gecontroleerd 1 maand terug voor apk en nog eenmaal extra omdat ik dat dacht---------maar het lijkt wel of een remcilinder vlugger pakt als de ander------remolie nog niet ververst------ maar wel ontlucht-------een dezer dagen als klant langs komt zal ik de auto op de brug zetten en met de wielen vrij kijken als men zachtjes remt wat er dan gebeurt voelbaar 1 wiel meer remt paul
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Kangoo of stel zelf een nieuwe vraag.
Zit er misschien - een klein- verschil in de linker en rechter remmblokken? (Heb dit ooit eens meegemaakt, maar weet niet precies meer welk merk en type dit was)
Siem Bijmanbuild
speed52.890 km