auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden
Plaats je probleem add

Renault Clio 2003: ruitensproeier werkt niet, APK verplicht

Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: D4F B7, Motorinhoud (cc): 1200, Vermogen (kw): 55

Nog een vraag van mij, mijn ruitensproeier werkt niet meer,
hij is afgevuld, maar je hoort de motor niet meer zuigen/geluid maken.

Is dit een afkeurpunt voor de APK ?
Ruitenwissers doen het wel gewoon zoals het hoort.

Groet

Geplaatst door

Harryepe +165

al 5 jaar lid

Reacties

"Is dit een afkeurpunt voor de APK ?"

Ja

Kak...
Bedankt voor je reactie !
Fijne avond

zit net te denken zou het wellicht ook een zekering kunnen zijn ?

Ja, dat kan

Als je sproeit en de wissers gaan wel dan is het meestal het pompje. Even gaan meten. Lastig bij te komen maar wel te doen

memos +335
badge

2 jaar

Nou het meten gaat hem niet worden, heb niet zo'n ding en weet mijn god niet hoe je iets moet meten...

Weet wellicht iemand welke zekering het is die de pomp aanstuurt ?

Dat kun je meestal vinden in het deksel van je zekeringkast(-en, je hebt er twee) en in je instructieboekje.
Als je een 12 Volt lampje hebt en je bent voorzichtig, kun je daarmee ook "meten"op de aansluitingen van het pompje of daar massa en spanning op komt.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.