Renault Laguna: Ruitwissers

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel, Motorcode: dci

De ruitenwissers kunnen soms niet uitgezet worden. Ze blijven dan op continue wissen staan en stoppen dan soms plots na een paar minuten midden op de ruit.

Laguna II

Geplaatst door

w11884

4.355 km

al 22 jaar lid

Reacties

Denk dat je rustcontact in de ruitenwissermotor niet goed werkt. Een andere ruitenwissermotor monteren dus.

Henk Nobach

12.565 km

auto uitgerust met regensensor ????
zoja ,dan kan deze weleens de veroorzaker zijn

ARTHUR KOEMAN

640 km

ik heb precies het zelfde probleem ook met een laguna II. ik heb de regensensor al vervangen en het is nog niet verholpen. ik zit ook te denken aan ruitenwissermotor.
ik heb wel een foutcode dat is ruitenwissermotor eindaanslag foutief.
wat je ook nog even kan proberen als die van jou een regensensor heb is om hem even schoon te maken en ook het raam,dit wil wel eens helpen.

laurens6453

3.035 km

waarom het onmiddellijk zo ver gaan zoeken? regensensor kan toch ruitenwisser niet aansturen als alles AF staat?
zit er geen water in ruitenwissermotor? of in UCH? is voeding en massa wel 100%?

patvdr

555 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.