Renault Laguna: Slot achterkklep niet meer open

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 ide

Hallo ik heb het volgende probleem mijn slot van de achterklep gaat niet meer open, dus als ik op de schakelaar bij de kentekenplaat druk gebeurt er niets. Ligt dit aan de schakelaar of is het het slot zelf wat niet meer werkt?Of weten jullie hoe ik hierachter kan komen.B.v.d.

Robert

Geplaatst door

robert-1971

765 km

al 19 jaar lid

Reacties

schakelaar vol water
dit komt omdat de afvoerpijpje onder de achterruit los is loop het zo de schakelaar in

willem1

665 km

vanuit achteren de binnenbekleding verwijderen, kijken wat er gebeurt is. Je kunt de achterklep openen door het hoogje/pinnetje van het slot omhoog of omlaag te doen. Kan ook het motortje wezen van het slot die kapot is.

ejnn

4.275 km

Trouwens vergeten te melden gaat om een grand tour, heb de schakelaar er al uitgehad maar zag er niets aan.
Maar volgens jullie ligt het dus aan de schakelaar , kan ik deze ook controleren.

robert-1971Topicstarter

765 km

met een weerstandmeter/multimeter valt het beslist te meten. Trouwens je ziet aan beide onderdeln niets.

ejnn

4.275 km

schakelaar eruit halen en stekker ff doorverbinden en kijken of ie opengaat dan ligt het aan de schakelaar

abc

20.710 km

Probleem gevonden schakelaar was stuk, bedankt voor de adviezen

robert-1971Topicstarter

765 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.