Als ik de auto start loopt deze niet meer netjes stationair maar in hoog toerental/loeien. Vaak was het zo dat met koud weer het stationair-toerental hoger was totdat de motor goed warm was. Nu is dat direct. Is dat mogelijk de mapsensor? Ik heb zo veel mogelijk nagelopen of er geen valse lucht wordt aangezogen. De gasklep zit in zoverre ik kan zien ook niet vast of loopt aan. De gaskleppositeosensor is een jaar geleden vervangen. Het is een benzine/LPG auto.
Dank voor je reactie. Klopt, K4m motor. Map sensor, die zit dus bovenop luchtinlaathuis, links schoon proberen te maken met remmenreiniger waaarna voorzichtig met perslucht drooggeblazen. Uitgelezen met eenvoudige OBD. Geen meldingen. Zal morgen nog eens een rondje sensoren doen. Anders maandag even laten uitlezen. Goed weekend.
4 dagen
Heb je al geprobeerd om de accupolen een tijdje af te koppelen?
3 dagen
Gedaan. Alleen na de eerste keer weer starten een kleine verbetering die na een kilometer rijden weer weg was.
2 dagen
Kijk ook je caterventilatieslang na.
3 dagen
Dank voor het meedenken. Is niet poreus of gescheurd.
3 dagen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.
K4m motor ?
Bij de mapsensor kun je zo bij , kun je schoon maken.
Anders uitlezen .
4 dagen