Tijdens stationair draaien loop de motor onrustig, dit is alleen het geval als de motor warm is trouwens.Ik had gedacht om dat er veel lucht bellen in het brandsysteem zaten het misschien daaraan kon liggen.Maar nu krijg ik steeds meer de indruk dat het ook wel eens aan de pomp kon liggen om dat het lijkt of dat er steeds een of meedere cylinders over slaan. Wie o wie is bekent met dit probleem.
Wat voor motor zit er nou precies in want een 99'er Clio kan geen DCi wezen, wel 1.9 Dti.
herstel 1.9d
Ga volgende week (3) eerst op vakantie daarna ga ik op zoek tocht. Ik houd u allen op de hoogte van mijn bevindingen. Eerst bedankt voor jullie reacties
Sensor op de pomp was defect (solenoid inspuitvervroeging). Andere sensor er op en probleem opgelost. Bedankt voor de reacties.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.
Al uitgelezen?
garageburgwalbuild
speed16.555 km