Goede avond,
Ik heb een probleem met mijn Renault Trafic 107KW automaat.
Ik heb 235 50 R18 banden eronder en als ik op de snelweg rij en van de 70 doortrek naar de 100 km/uur dan zit er een irritante trilling in het stuur en dit voel je een beetje in de auto.
Het lijkt ook of het van rechts komt maar dat weet ik niet met zekerheid.
Bij het naar links sturen op een verkeersplein hoor je een aanloop geluid. De banden lopen echter niet aan in de wielkasten.
Wie heeft hier ervaring mee?
Ik dacht banden maar kunnen banden het zo onaangenaam maken bij deze snelheid en verder normaal rijden. als ik namelijk een continue snelheid heb tussen de 70 en 100 trilt hij niet.
Het is dus puur bij accelereren. ( rustig accelereren, trap je het gas harder in dan voel je het ook niet.)
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Trafic of stel zelf een nieuwe vraag.