Renault Espace: Wie kan helpen met glazen schuifdak ?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9

Probleem met een elektrisch glazen schuifdak. Deze heeft al 'n tijd last van erg veel schokken met het openen en sluiten. Smeren van de geleiders met allerlei soorten middelen gaf eigenlijk geen oplossing.
Nu is het zover dat het dak maar ongeveer 20 cm. opent ( zonder schokken ) en dan vanzelf weer sluit op nagenoeg elke stand van de draaiknop. De binnenhemel is en blijft open.
Wie kan me aanwijzingen geven ?

Gr.

Geplaatst door

Averdonk

10.750 km

al 23 jaar lid

Reacties

moet je initialisreren. weet ook niet meer precies hoe, maar de renault dealer heeft daar een hele procedure voor. en wat je eerst nog kunt proberen is als het dak dicht is de middelste knop een hele poos ingedrukt te houden todat er wat gebeurt.

timhoeks2

7.440 km

Dag Tim.

Je zit aardig in de goeie hoek. Het probleem is inmiddels opgelost.
Inderdaad was de nul-instelling helemaal van slag. Procedure: eerst dak dicht.
Massakabel accu loshalen en draaiknop helemaal naar links zetten.
Massakabel aansluiten. Middelste knop indrukken en vasthouden totdat hemel ook helemaal dicht is. Daarna werkte alles weer normaal.

Bedankt voor de reactie.

Gr.

AverdonkTopicstarter

10.750 km

en trouwens die gelijders mag je niet smeren

vet houd het zand en andere stof vast en gaat dan krassen en piepen en ed

als het niet lekker gaat moet je die geleide voetjes vervangen

gr

willem1

665 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Espace of stel zelf een nieuwe vraag.