Seat Leon: auto stottert

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

ff een vraag heb een seat leon 1.6 16v heb hem pas gekocht kreeg hem met een legen tank kon er net mee tot de pomp rijden dus heb de auto vol gegooid en na 100 km begon deze te stotteren dus heb een nieuwe benzine filter in de auto gedaan dacht dat het dat was maar helaas hij doet het weer plus mijn toeren teller gaat op en neer bij stationair draaien van de motor,ook tijdens het rijden lijk het wel of hij tegen hou .snap er egt geen bal meer van kan iemand mij helpen wat het kan zijn .

Geplaatst door

Ac3R

110 km

al 21 jaar lid

Reacties

reinig je gasklephuis eens.. als dit verschil maakt weet je meteen waar je het probleem moet zoeken. en laat hem ook even uitlezen... misschien staat er wel een foutmelding in.


suc6
blijegeit 8.425 km Reageer
thx ga het proberen anders ga ik ff langs de dealer
Ac3R Topicstarter 110 km Reageer
Moraal van het verhaal: maak een behoorlijke proefrit VOOR dat je de auto koopt. Als de tank leeg is en de verkoper de benzine niet wil betalen, dan hard weglopen.
chaan 1.405 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Leon of stel zelf een nieuwe vraag.