Hallo,
de kachel van m´n seat wordt vreselijk langzaam warm. Het duurt zeker een kilometer of 5 voordat de lucht een beetje fatsoenlijk handwarm begint te worden, echt heet is het dan nog steeds niet. Daarvoor is het koud of op z´n best lauw. Heel vervelend want ik krijg m'n ramen op die manier ook bijna niet schoon.
Het duurt veel langer dan bij eerdere auto's(diesel/benzine) die ik gehad heb maar het is nog net niet zo erg dat ik zeker weet dat iets kapot is. En het is ook weer zo'n vage klacht om mee bij een garage aan te komen.
Dus m'n vraag: staan deze auto's bekend om de brakke kachels of is er waarschijnlijk toch iets mis met mijn exemplaar?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Ibiza of stel zelf een nieuwe vraag.
gisteren toevallig bij een polo met de zelfde motor de zelfde klacht en daar bleek de thermostaat niet goed.
dit is een electrische thermo staat en daar gaaf hij geen fout code op maar in de meetwaarde blokken konden we zien dat hij niet goed werkte.
groetjes jan.