Bij vertrek met koude moter valt de Arosa stil.Kan direckt terug gestart worden en vertoont voor de rest geen problemen meer.Het stilvallen gebeurt niet altijd .Geen problemen met warme moter.
Heb nu toch meer INFO nodig.
- wat voor motorcode heeft ie ( staat op de distributiekap of onderhoudsboekje of in op een stikker in de kofferbak.Voorbeeld motorcode - AEX,APQ,AKK,ect
- Is ie al eens uitgelezen?
- Slaat ie na +/- 2 sec. af,heeft met de startblok. te maken.
Als er een motor inzit met de code AEX,APQ.advies om de gasklephuis te reinigen.Er bevindt zich in de meeste gevallen een olie aanslag op de smoorklep zitting.Laat daarna door een dealer de gasklep opnieuw inleren.Een basisafstelling verrichten noemen ze dit!
Moter code : AUD
Regelunit werd al vervangen.Gaf na volledige uitlezing geen fouten.Als men de moter stationair laat draaien is er geen probleem.Het stilvallen gebeurt enkel indien men traag vertrekt met koude moter.Na stilvallen kan men direkt terug starten en vertrekken zonder probleem.
De AER 1.0 MPI motor, heeft het probleem van niet voldoende smering van de nokkenas bij koude motor, het schijnt volgens de motoren revisie bedrijven veel voor te komen. de nokkenas loopt vast en de tandriem schiet dan in sommige gevallen over de tandwielen, gevolg is duidelijk,
al eens geprobeerd wat meer gas te geven bij een koude motor?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Arosa of stel zelf een nieuwe vraag.
koelvloeistof temperatuur sensor controleren,wil wel eens stuk gaan!
alexander242build
speed6.545 km